آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله)
جستجو
صفحه اصلی آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله) پرسش و پاسخ آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله) نصايح آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله) بسمه تعالی
محضر مبارک حضرت آیة ا... حسینی میلانی(مدظله الشریف)
سلام علیکم
فردی قلبش...

بسمه تعالی
محضر مبارک حضرت آیة ا... حسینی میلانی(مدظله الشریف)
سلام علیکم
فردی قلبش بشدت در اثر گناهان کبیره تیره و تار شده و حرف حق و حقیقت را حتی با استدلالات عقلی هم به آن موضوع حقّه یقین حاصل نمی کنه و همش سمت و سویش باطل و بطالت است. چطور می توان این قلب بشدت سیاه و ناامید را از کثافات عمق دار مطهر کرد و به یقین حاصله رساند و در مسیر مذهب حقّه اثنی عشریه قرارش داد چون با توجه به توضیحاتم شخص مورد نظر اعتقادات حقّه اش یعنی ایمان داشتنش به پنج اصل اعتقادی بطور عجیبی ویران شده؟

تعداد بازدید: 2948    مطرح شده توسط: امیرعلی  امیرعلی
پاسخ
آیت الله سید علی حسینی میلانی مدظله

بسمه تعالی
السلام علیکم
وقتی می‌داند در اثر گناه چنین شده باید گناه را ادامه دهد؟ تا بفهمد که تا کی می‌خواهد به حیوانیّت خود برسد و چه موقع قرار است بیدار شود؟ اگر این شخص کمی سردرد پیدا کند به فکر دارو نمی‌افتد؟ اگر شدت کرد به طبیب مراجعه نمی‌کند؟ اگر مرض او طوری شد که باید تن به عمل جراحی بدهد اقدام نمی‌کند؟ پس چرا نسبت به روح و روان و قلب خود بی‌تفاوت است؟ نمی‌خواهد آدمیّت پیدا کند؟ تا دیر نشده به طبیب متخصّص جهات اخلاقی و روحی و معنوی مراجعه نماید و خود را علاج و اصلاح نماید، و هرگز ناامید نباشد.
9543


دانلود تصویر پاسخ

چاپ نمای پرینت
آیت الله سید علی حسینی میلانی مدظله
نصب تولبار سايت


کاربرانکاربران
Flag Counter
visitors by country counter
flag counter
دهکده وب - قرية الويب - w3village.com