آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله)
جستجو
صفحه اصلی آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله)اخبار آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله)اخبار دفتر معظم له آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله) اطلاعیه بیت آیت الله العظمی میلانی قدّس سرّه

اطلاعیه بیت آیت الله العظمی میلانی قدّس سرّه

بسمه تعالی
اطلاعیه بیت آیت الله العظمی میلانی قدّس سرّه
با لطف خداوند متعال و عنایات حضرت ولیّ عصر ارواحنا فداه همایش بزرگداشت چهلمین سالگرد فقیه ربّانی حضرت آیة الله العظمی سید محمدهادی میلانی باشکوه و معنویّت تمام برگزار گردید.
بدینوسیله از مراجع عظام تقلید که قدم رنجه فرمودند، و از مقام معظم رهبری به جهت پیام ارزشمندشان، و از بیوت سایر مراجع، و حضرات آیات و مدرسین حوزه‌های علمیه، و نماینده ریاست محترم جمهوری، و عموم فضلاء و طلاب عزیز، که در همایش شرکت فرمودند صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنیم.
بیت معظم له از روز اول به متولّیان امور اجرائی همایش ـ مخصوصاً در رابطه با مصاحبه‌ها و مقالات ـ تذکر داده و همواره تأکید نموده که باید برنامه صرفاً حوزوی و هدف فقط تجلیل از آن بزرگوار باشد و بدون شائبه‌ای برگزار شود.
بیت معظم له اعلام می‌دارد که از مطالب موهونی که به صورت غیر رسمی منتشر گردیده اطلاع نداشته، و از نظر ما محکوم، و هر گونه بهره‌برداری از همایش خارج از هدف یاد شده مردود می‌باشد.
علی الحسینی المیلانی
18 / 10 / 95

2017/01/07 14:46:56
اطلاعیه بیت آیت الله العظمی میلانی قدّس سرّه


Flag Counter
visitors by country counter
flag counter
دهکده وب - قرية الويب - w3village.com