آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله)
صفحه اصلی آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله)اخبار آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله) اخبار انتشارات حقایق اسلامی


چاپ کتاب الاصول العامة لمسائل الامامة
چاپ کتاب الاصول العامة لمسائل الامامة در ظل توجهات امام عصر علیه السلام، برگ زرین دیگری از افتخارات انتشارات حقایق اسلامی رقم خورد و کتاب اصول العامة لمسائل الإمامة به زبان عربی از چاپ خارج شد.

چاپ کتاب عدالت صحابه
چاپ کتاب عدالت صحابه انتشارات حقایق اسلامی در تیرماه 1393 کتابی را تحت عنوان عدالت صحابه به چاپ رسانده است.

انتشار کتاب نگاهی به زندگانی امام رضا علیه السلام
انتشار کتاب نگاهی به زندگانی امام رضا علیه السلام در ادامه سلسله پژوهش‌های اعتقادی، جلد چهل و یکم این مجموعه اختصاص دارد به زندگانی امام رضا علیه آلاف التحیه والثناء که انتشارات حقایق اسلامی تازگی به چاپ رسانده است.
نویسنده محترم در این کتاب به مطالبی از قبیل امام رضا عليه السلام و عالمان اهل سنت، دانش امام رضا عليه السلام و بهره فقهاى سنّى، حديث سلسلة الذهب

چاپ جلد چهارم کتاب با پیشوایان هدایت‌گر
چاپ جلد چهارم کتاب با پیشوایان هدایت‌گر انتشارات حقایق اسلامی به تازگی جلد چهارم کتاب ارزشمند شرح زیارت جامعه کبیره با عنوان با پیشوایان هدایت‌گر را به چاپ رسانده است. نویسنده محترم در ضمن شرح زیارت جامعه به بیان معارف دین و به شرح مطالبی از قبیل: بيان و عرضه اعتقادات، برائت و بيزارى در دین، غاصبان ارث ائمّه، دعا و توسل، استوارى در دين

عرضه آثار حضرت آیت الله میلانی در نمایشگاه کتاب تهران
عرضه آثار حضرت آیت الله میلانی در نمایشگاه کتاب تهران انتشارات حقایق اسلامی امسال در 27 نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با بیش از 50 عنوان تألیفات ارزشمند حضرت آیت الله حاج سید علی حسینی میلانی (مدظله العالی) در زمینه های اعتقادی، تاریخی، فقهی و اصولی حضور یافته است.

چاپ مجلدات ۲ و ۳ از کتاب شریف مع الائمة الهداة في شرح الزيارة الجامعة الكبيرة
چاپ مجلدات ۲ و ۳ از کتاب شریف مع الائمة الهداة في شرح الزيارة الجامعة الكبيرة کتاب نفیس مع الائمة الهداة که در شرح زیارت جامعه کبیره می‌باشد، یک دوره معرفت‌شناسی نسبت به جایگاه امام و ائمه معصومین علیهم السلام است که انتشارات حقایق اسلامی به‌تازگی جلدهای دوم و سوم از این مجموعه را به زبان عربی چاپ کرده و در اختیار امامت‌پژوهان گذاشته است.
علاقمندان می توانند با شماره تلفن 02537842682 و یا از طریق ارسال متن آدرس به سامانه 10001414 این کتاب را دریافت نمایند.

تألیفات آیت‌الله میلانی در ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب نجف اشرف
تألیفات آیت‌الله میلانی در ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب نجف اشرف انتشارات حقایق اسلامی در سال 1392 برای اولین بار در نمایشگاه بین‌المللی کتاب نجف اشرف حضور یافت و آثار حضرت آیت‌الله حاج سید علی حسینی میلانی را با بیش از صد عنوان کتاب در زمینه‌های فقهی، اصولی، اعتقادی و تاریخی به عرضه گذاشت و مورد استقبال علاقمندان قرار گرفت.

چاپ جلد ۶ کتاب تحقیق الاصول
چاپ جلد ۶ کتاب تحقیق الاصول این کتاب ارزشمند حاصل تدریس استاد فرزانه حضرت آیت الله سید علی حسینی میلانی (مدظله العالی) در مباحث علم اصول است که معظم له دیدگاه‌های اساتید بزرگوار خود همچون آیت الله العظمی روحانی (قدس سره) و آیت الله العظمی وحید خراسانی (دام ظله) را برای جمعی از طلاب و فضلاء مطرح فرموده اند و انتشارات حقایق اسلامی به تازگی جلد ۶ از این دوره را به چاپ رسانده است.
علاقمندان می توانند با شماره تلفن 02537739970 و یا از طریق ارسال متن آدرس به سامانه 10001414 این کتاب را دریافت نمایند.

چاپ مجلدات ۳ و ۴ از مجموعه فقهی کتاب البیع
چاپ مجلدات ۳ و ۴ از مجموعه فقهی کتاب البیع این کتاب که تقریر درس خارج فقه مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی میلانی (قدس سره) می باشد، توسط مؤلف محترم حضرت آیت الله سید علی حسینی میلانی(دام ظله) با پاورقی ها و تحقیقات فراوان برای اولین بار به زبان عربی به چاپ رسید که به تازگی مجلدات 3 و 4 این مجموعه از چاپ خارج شده است.
علاقمندان می توانند با شماره تلفن 02537739970 و یا از طریق ارسال متن آدرس به سامانه 10001414 این کتاب را دریافت نمایند.

چاپ مجلدات ۴و۵ از مجموعه گرانقدر جواهر الکلام فی معرفة الامامة والامام
چاپ مجلدات ۴و۵ از مجموعه گرانقدر جواهر الکلام فی معرفة الامامة والامام در این ۲ جلد، در ادامه بحث پیرامون ادله امامت و خلافت بلافصل امیرالمؤمنین علیه السلام پس از رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم، به بررسی آیاتی از قرآن کریم پرداخته شده است که عبارتند از:
آیه مودت، آیات غدیر، آیه وقفوهم انهم مسئولون، آیه واسئل من ارسلنا من قبلك، آیه السابقون السابقون اولئك المقربون، آیاتی از سوره دهر، آیه کونوا مع الصادقین، آیه وانی لغفار لمن تاب وآمن وعمل صالحا ثم اهتدی، آیه نجوا، آیه والنجم اذا هوی، آیه فی بیوت أذن الله أن ترفع، آیه ومن الناس من یشری نفسه ...
علاقمندان می توانند با شماره تلفن 02537739970 و یا از طریق ارسال متن آدرس به سامانه 10001414 این کتاب را دریافت نمایند.


1234

Flag Counter
visitors by country counter
flag counter
دهکده وب - قرية الويب - w3village.com